• Bazár minikaravanov - výpredajové ceny
  • freerider-tent-alpha-retro
  • jakubovany-01
  • jakubovany-02
  • jakubovany-03
  • jakubovany-04
  • jakubovany-05

Voľné pracovné miesta

Naša minikaravanová firma hľadá nové posily.

Voľné pracovné miesta:

Administratívny pracovník / Office manager

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedanie za chod oddelenia a vedenie pridelenej agendy.
• Administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti.
• Fakturácia , príprava podkladov pre účtovníctvo .
• Telefonický a emailový kontakt so zahraničnými dodávateľmi a odberateľmi

Zamestnanecké výhody, benefity

..zaujímavý produkt, aktívny kontakt so zahraničím, príjemný kolektív , možnosť využiť minikaravan na voľný čas a dovolenku :-}

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy a žiadosti posielajte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., radi sa Vám ozveme a dohodneme osobne stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.6.2016 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - aktívne

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
OMEGA - základy

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Organizačná schopnosť
• Komunikatívnosť
• Samostatnosť
• Spoľahlivosť
• Flexibilita
• Odolnosť voči stresu
• Dôslednosť, precíznosť

Montážny pracovník  - 2x.

Naplň práce

Montáž minikaravanov, (príležitostný servis karavanov a obytných vozidiel).

Požiadavky na pozíciu:

Precíznosť, zmysel pre detail, manuálna zručnosť, chuť sa učiť nové veci, vysoké etické a morálne hodnoty, zmysel pre humor.

Pozícia vhodná pre:

Profesie ako stolár, nábytkár, autoklampiar, zámočník, elektrikár, autoelektrikár, modelár, zlatník, karavánový nadšenec atď.

Poznámka:

Aktívny kemper alebo karavanista – výhodou.

Miesto:

Prešov – Šalgovík.

Platobne podmienky:

Budu prejednané osobne.

Termin nástupu:

Ihneď.

Kontakt:

  • MINI goes Camping: Slovenský výrobca sa podieľal na výrobe MINI Cowley
    MINI goes Camping: Slovenský výrobca sa podieľal na výrobe MINI Cowley

    Britský prémiový výrobca mladých vozidiel prezentuje kompaktný luxusný obytný automobil v typickom vzhľade MINI na výrobe ktorého participovala aj slovenská spoločnosť Tavex s.r.o. z Prešova.

PROCAMP, s.r.o.
Priemyselný areál Šalgovík
08001 Prešov

Mobil:  +421 911 919 223
E-mail: info@procamp.sk